top of page

תקנון האתר

אתר האינטרנט www.teenytinybox.com (להלן: "האתר"), משמש כאתר חנות וירטואלית ברשת האינטרנט למכירת מתנות לידה. האתר בבעלות החברה ומנוהל על ידה, "החברה"- ע.פ 305469454.

כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים, על המשתמש באתר לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, ומעצם שימוש באתר מביע
המשתמש את הסכמתו לתקנון ולכל האמור בו.

השימוש באתר לרבות רכישת מוצרים שתתבצע על ידך מהווה את הסכמתך לנהוג לפי הוראותיו ותנאיו של תקנון זה. לכן אם אינך מסכים לתנאיו אינך ראשי לעשות כל שימוש באתר.

בכל הנוגע לפעולות המתבצעות דרך האתר רישומי המחשב של החברה בלבד יהוו ראיה מכרעת לנכונות הפעולות.

כל מידע ו/או תצוגה ו/או זכויות הקניין הרוחני מכל מין וסוג שהן המופיעים באתר ו/או הקשורים בו, לרבות אייקונים, סימני  מסחר, סימני לוגו, גרפיקה, עיצוב והצגה מילולית, הינם בבעלותה הבלעדית של החברה.
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר אלא אם כן ניתנה לכך הסכמה מראש ובכתב ע"י החברה.

המשתמש מסכים כי רשומות המחשב של החברה בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
כל מקרה אשר בו, מחמת “כוח עליון”, נבצר יהא מהחברה לנהל את האתר כתיקנו, לספק את המוצרים או לעמוד בהתחייבות אחרת שלו, תהא החברה רשאית לבטל את ההתקשרות עם הקונים, כולם או חלקם, בסעיף זה “כוח עליון” משמעו כמקובל על פי דין ולרבות תקלות מחשב, תקלות במערכת טלפונים או תקלות במערכות תקשורת אחרות, חבלה כלשהי ואירוע בטחוני או בריאותי.  

לכל שאלה בנוגע לאתר, השימוש בו ובכל נושא אחר ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות של החברה דרך מילוי טופס פניה ב "צור קשר" באתר, בדוא"ל Teenytinybox@gmail.com ובטלפון 053-3819289

זמן אספקת הסחורה: יום אספקת הסחורה – היום בו נמסרה הסחורה ליעד המבוקש


* משלוח עד הבית-עד 10 ימי עסקים (לא כולל את יום ביצוע ההזמנה).

כתובת למשלוח דואר – הכתובת שצויינה ככתובת למשלוח הזמנות.
יום ביצוע ההזמנה – היום בו חברת האשראי אישרה את התשלום
ימי עסקים הינם ימי חול, א-ה
התקנן מהווה בסיס חוקי להזמנות ולגלישה באתר בין הרוכש/ת לבין האתר.
בעת רכישה באתר הינך מצהיר/ה, כי עם ביצוע הפעולה, קראת את התקנון, והינך מסכים/ה לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה, וכי לא תהיה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או החברה ו/או הנהלת האתר ו/או מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה.
החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.
החברה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל המוצרים שתמונותיהם מופיעות באתר, אך תשתדל לבצע בקרה שוטפת של מלאי המוצרים.

במקרה של מכירות מיוחדות, מבצעים והנחות, החברה תפרסם תנאים מיוחדים ואת הפירוט הנדרש בנוגע לכל מכירה מיוחדת או מבצע. יחד עם זאת, ההוראות הבאות יחולו בכל מקרה לגבי כל מכירה מיוחדת או מבצע שיפורסם מעת לעת באתר :

1. אין כפל מבצעים אלא אם נאמר אחרת במפורש

2.החברה רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות, להחליפם או לשנותם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך. 

מחירי המוצרים המופיעים באתר הם בשקלים חדשים כוללים מע"מ על פי הדין, ואינם כוללים דמי משלוח אלא אם צוין אחרת.

הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים ואת תעריפי המשלוחים באתר בכל עת ללא הודעה מוקדמת. שכן המחיר התקף ביחס להזמנה שהוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת סיום תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס האשראי). אם עודכנו המחירים טרם השלמת תהליך ההזמנה, יחויב המשתמש באתר לפי המחירים המעודכנים.

בעת עדכון סל הקניות, החברה שומרת לעצמה את הזכות להעביר תזכורת ללקוח אודות הסל הנטוש, באמצעות שליחת מייל לכתובת שהוזנה או לחילופין באמצעות שיחה טלפונית.

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, תמונות וטקסטים, עיצוב מוצרים, תמונות המוצרים וכו', ואין לעשות שימוש מסחרי ופרטי בלא קבלת רשותה של חברת טיני טייני בכתב
יש להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות בלבד.

ביצוע הזמנה

.יש להיכנס ל“לחנות”, לבחור בפריט הרצוי ולהוסיפו לסל הקניות
 .לאחר בחירת המוצרים, יש ללחוץ על כפתור התשלום

. יש להזין את פרטי כרטיס האשראי בדף שנפתח, אין אפשרות לשלם במזומן
. לאחר הזמנת המוצר וביצוע התשלום, יישלח מייל לכתובת המייל שהוזנה ובו קבלה ופרטי העסקה
  053-381-9289 טלפונית - בתשלום באשראי בטלפון 
. תיהנו ... נשאר רק לתעד

ניוזלטר

ניתן להירשם לרשימת התפוצה באתר תחת הקטגוריה ניוזלוטר - עידכונים למייל
לאחר ההרשמה תוכלי לקבל עדכונים על הטור שעולה לבלוג ופריטים חדשים שנכנסים למלאי

בעת הרשמה באתר או רכישה באתר הינך נותן את הסכמתך לקבל דואר אלקטרוני מהחברה , זאת לעודד רכישת מוצר או שירות מהאתר. בהתאם לחוק הספאם תוכל לבחור שלא לקבל דיוור מהאתר, הינך יכול לעשות זאת בקלות דרך הלינק בתחתית הדיוור שתקבל.

החזרות והחלפות

בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה בין ההזמנה למוצרים שסופקו בפועל – החברה תשיב את מלוא הסכום לצרכן והחזרת המוצר תעשה על חשבון החברה.

 

בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה – החזרת המוצר תעשה על חשבון הלקוח, באמצעות דואר רשום או הגעה למשרדי החברה ומסירת המוצר המוחזר, החברה תשיב למזמין את מלוא הכסף ששולם, למעט משלוח ודמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ לפי הנמוך.

לקוח מזמין זכאי להחזיר או להחליף את המוצר תוך 14 יום כקבוע בחוק הגנת הצרכן.

לקוח אשר קיבל מוצר במתנה זכאי להחלפה תוך 30 יום מיום קבלת המתנה.

יש ליצור קשר לתיאום החלפה ולהשיב את המוצר כשהוא שלם. 

ביטול עסקה והחזר כספי
ניתן על פריט שיוחזר או יישלח אלינו עד 2 ימי עסקים בלבד מיום קבלת המוצר
באמצעות דואר רשום או הגעה למשרדי החברה . יש לשלוח את המוצר
לכתובת :
טיני טייני
חרמון 13
אור יהודה
6041930 
לציין את מס’ ההזמנה ופרטים מלאים של הרוכש\ת.

משלוח אשר ישלח לכתובת לא נכונה יוחזר לשולח. משלוח זה איננו באחראיות החברה.

ניתן להגיע להחזרות והחלפות בתיאום מול המשרד בטלפון 053-3819289
החברה תשיב למזמין את מלוא הכסף ששולם, למעט דמי ביטול בשיעור 5% או 100 ₪ לפי הנמוך.

במידה ותהליך ליקוט ההזמנה הושלם והיא כבר נאספה ממשרדינו על ידי חברת המשלוחים במועד פנייתך - החזרת החבילה תהיה כרוכה בתשלום דמי משלוח בסך 35 ₪.

במידה ותבחר בקבלת  זיכוי כספי לשימוש באתר (קוד קופון) - שווי הקרדיט יהיה שווה לסכום המקורי ששולם- ללא ניכוי..

פריט שהוחלף והוחזר יקנה ללקוח/ה קוד זיכוי למימוש באתר ללא הגבלת תוקף ועל סכום הרכישה המלא.

במסגרת הליך החזרה וביטול העסקה במידה ובוצעה העסקה באתר באמצעות כרטיס “דיירקט” יינתן זיכוי למימוש באתר ללא הגבלת תוקף ועל הסכום המלא.

שים לב שהמוצר יוחזר אלינו באריזתו המקורית, ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק- עם התווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יזוכה המזמין. החברה היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב הסחורה שהוחזרה. יש לצרף חשבונית מקורית למשלוח החוזר 

פריט שיגיע אלינו שלא באופן הזה לא יזוכה ויוחזר לשולח

אחריות החברה

החברה תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים תקינים ובאיכות הגבוהה ביותר ובמועד המבוקש. יחד עם זאת, ייתכנו מקרים בהם קיים ליקוי כלשהוא באי אלו מהמוצרים. במקרה כזה, זכאי הרוכש לפנות לחברה ולהתריע על כך. החברה תבדוק את התלונה, ותהא רשאית להחליף את המוצר הלקוי במוצר זהה או לזכות את הקונה בסך התמורה ששולמה על אותו המוצר, לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה.

החברה אינה אחראית על כל נזק שעלול להיגרם כתוצאה משימוש בלתי הולם או שגוי שיעשה הלקוח ו/או המזמין שלא בהתאם להוראות היצרן.

החברה לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, לרבות תקלות, עיכובים, שביתות, בעיות בסליקת האשראי, אסונות טבע, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.

בכל מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש (בתוספת דמי משלוח) וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.

חברה תשתדל ותעשה כל מאמץ כדי שתיאור המוצרים ותמונותיהם המוצגים באתר ישקפו אותם נאמנה אך מדגישה כי תמונות המוצרים מיועדות להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בצבעים או שינויים אחרים בין מראה המוצר בתמונה לבין המוצר בפועל.

החברה עושה כל מאמץ לדאוג ולוודא שתוכן האתר, שמטרתו להעניק מידע, יהיה מעודכן ביותר, אך יובהר כי עלולים להימצא באתר אי דיוקים, שגיאות או טעויות בתום לב. החברה לא תישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או קשורה אליהן.    

בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לכך שהשרת אשר באמצעות עובד האתר יהיה נקי מווירוסים או מרכיבים או אלמנטים זרים אחרים אשר עלולים לפגוע או לפגום במחשב האישי של הרוכש או בציוד אחר של הרוכש כאשר הוא נכנס ו/או מזמין או שירותים ו/או משתמש באתר. כמו כן, החנות לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית באתר שנעשית על ידי רוכש כלשהו או צד ג' כלשהו שאינו בשליטה של החברה. החברה תהא רשאית להפסיק או למנוע את התקשרות או הגישה של רוכשים לכל חלק שהוא באתר או באתר כולו בכל שלב.

פרטיות

החברה מכבדת את פרטיות גולשי האתר ושמירת הפרטים האישיים שלהם. החברה לא תמסור את הפרטים האישיים הבאים לצד ג’: מספר ת.ז., פרטי כרטיס אשראי, כתובת דואר ישראל, מספר טלפון.

החברה אינה שומרת מספרי כרטיסי אשראי של לקוחות, כדי להעניק בטחון מלא למשתמשי האתר היא משתמשת במערכת סליקת כרטיסי אשראי מאובטחת של חברה מובילה בישראל. החברה לא תישא בכל אחריות על גניבת הפרטים ו/או על כל נזק אשר ייגרם כתוצאה משימוש שאינו מורשה ואינו חוקי בהם ו/או בכרטיסי האשראי.

האתר מציע גם אפשרות סליקה על ידי חברת PayPal בעלת תקנים קפדניים של סטנדרטים ונהלי אבטחת מידע.

בהרשמה לאתר הלקוח מאפשר להנהלת האתר ליצור קשר עימו ולשלוח אליו מדי פעם בדואר אלקטרוני מידע בדבר שירותיה ומוצריה של הנהלת האתר, כמו גם מידע פרסומי ומידע בקשר עם מוצרים ושירותים של אחרים. מידע כזה ישוגר אליך בהתאם להסכמה מפורשת שנתן הלקוח לכך במהלך ההרשמה באתר או בכל עת אחרת. הלקוח יכול לבטל את הסכמתו בכל עת ולחדול מקבלת פניות וחומר פרסומי מנהלת האתר.

היה והנהלת האתר קיבלה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטי הלקוח או את המידע אודותיו לצד שלישי; למען הסר כל ספק החברה איננה מתחייבת להתנגד לשום בקשה לצו שיחייב אותה למסור פרטים אודות הלקוח לצד ג'.

כדי לאפשר ללקוח להשתמש בשירותי האתר תיתכן באתר הרשמת הלקוח. במסגרת תהליך ההרשמה תידרש לבחור שם משתמש וסיסמא שיזהו אותך בעת השימוש. וזאת כדי לזהות  את הלקוח במהלך כניסות חוזרות לאתר. הנהלת האתר רשאית לקבוע מעת לעת דרכי זיהוי נוספות או אחרות. שמור על שם המשתמש והסיסמא בסודיות כדי למנוע שימוש לרעה בהם. הקפד להחליף את הסיסמה בתדירות גבוהה.

החברה רשאית  להשתמש בקבצי Cookies כדי לאפשר גלישה נוחה יותר של הגולש וזיהויו במטרה להפנות אליו מידע הרלוונטי לו. על ידי גלישה באתר ואישור להסכם הנ"ל, מסכים הגולש להשתיל פונקציה של cookies במחשב בו הוא גולש ושהאתר ו/או מפעיליו יפעלו על פיו. במידה והגולש אינו מעוניין בפונקציה זו, עליו לבטל אפשרות זו בדפדפן.

החברה עושה מאמץ לספק ללקוחה שירות תקין ובאיכות גבוהה. יחד עם זאת, החברה אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי החברה, נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר - אצל החברה או אצל מי מספקיה. במקרה כאמור לא תהיה כל אחריות לחברה ו/או מי מטעמה.

החברה רשאית להשתמש בפרטיו האישיים של המשתמש, ללא זיהוי המשתמש הספציפי, לצורך ניתוח מידע סטטיסטי והצגתו ו/או מסירתו לגורמים אחרים וזאת כדי לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתר, ובכלל זה ליצור שירותים ותכנים חדשים המתאימים לדרישות המשתמשים באתר וציפיותיהם ולשנות או לבטל שירותים ותכנים קיימים.

במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שיגרם שייגרם לגולש, ו\או למזמין ו/או למי מטעמו, אם מידע זה ייאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה, לרבות במקרה של חדירה למחשבי החברה.

אבטחה

הסליקה מאובטחת באמצעות פרוטוקול SSL – בצורה המאובטחת והשמורה ביותר.
 

bottom of page